Przenośna suszarka do paznokci Yu Ming

Janina Mazurek Napisane przez  Janina Mazurek

Przenośna suszarka do paznokci Yu Ming - Wyprobowane.pl Przenośna suszarka do paznokci Yu Ming - Wyprobowane.pl © Dariusz Mazurek Wyróżniony

Kolor: biały 
Zasilanie: 2 x baterie AA R6 
Wymiary: 160mm x 110mm x 70mm
Suszarka włącza się automatycznie ,wystarczy położyć na niej dłoń lub stopę

Twoja doba jest za krótka! Nie masz czasu suszyć świeżo lakierowanych paznokci? Nie rezygnuj z malowania! Mamy coś dla Ciebie! Suszarka błyskawicznie wysuszy paznokcie dłoni i stóp! 
Widok Pań, nieskładnie wymachujących rękami po nałożeniu lakieru na paznokcie, najwyraźniej odchodzi do lamusa.

Przenośna suszarka do paznokci Yu Ming - Wyprobowane.pl
Przenośna suszarka do paznokci Yu Ming - Wyprobowane.pl

Suszarka do paznokci to idealne urządzenie zarówno dla amatorek jak i profesjonalnych kosmetyczek. Już nie musisz czekać aż lakier będzie suchy. Wystarczy że położysz dłonie lub stopy na dolnej ściance suszarki a ona automatycznie się włączy i w mig wysuszy Twoje paznokcie.

Już nie musisz długo czekać aż Twój ulubiony lakier będzie suchy. Suszarką można błyskawicznie wysuszyć paznokcie dłoni jak i stóp. Po umieszczeniu dłoni lub stopy w suszarce suszy ona natychmiast, oszczędzając czas. Teraz możesz codziennie zmieniać kolor swojego lakieru i w kilka chwil sprawić że jest on suchy!!!

Rewelacyjne urządzenie służące do suszenia paznokci u rąk oraz nóg. Błyskawicznie suszy. Niezbędna i niezastąpiona podczas robienia manicure oraz pedicure.

Świetny gadżet dzięki któremu możemy robić manicure niemal w ostatniej chwili przed wyjściem.

Tyle fachowych słów o suszarce.

Przenośna suszarka do paznokci Yu Ming - Wyprobowane.pl
Przenośna suszarka do paznokci Yu Ming - Wyprobowane.pl
Opinia Wyprobowane.pl:

Nie będę się jakoś długo rozpisywać na temat suszarki, która tak naprawdę jak dla mnie ma działać i spełniać swoją funkcję. Mam być szczera suszenie moich paznokci bynajmniej u rąk jak dotąd kończyło się na wymachiwaniu rękami lub dmuchaniu ustami na paznokcie, co dla niektórych z Was może wydawać się to śmieszne. Jak to się mówi, każdy sobie radził i radzi jak może.

Od niedawna jestem posiadaczką przenośnej suszarki do paznokci. Nazwa firmy YU MING z Chin w ogóle mi nie jest znana, zresztą nie wiem czy ktokolwiek ją zna. Zachęciła mnie przede wszystkim niska cena, więc stwierdziłam dlaczego nie spróbować. Jeżeli się nie sprawdzi, bądź okaże się, że będzie to sprzęt jednorazowy, to przynajmniej nie będzie mi żal pieniędzy. Nie jest ona z górnej półki, ale na moje potrzeby jest idealna.

Nie zajmuje wiele miejsca i znakomicie nadaje się na wakacje. Możemy włożyć do walizki, albo do większej torebki. Nie potrzebujemy prądu (jedynie baterie), więc tak naprawdę możemy suszyć paznokcie, gdzie mamy tylko ochotę. Obsługa jest prosta wystarczy położyć rękę lub stopę i czujemy natychmiast chłodny strumień powietrza. Suszarka w miarę szybko suszy paznokcie, co w moim przypadku jest bardzo ważne, gdy muszę coś potem zrobić, a zwykle tak jest jak to w domu. Nie muszę się zatem martwić, że ponownie będę musiała wykonać rytuał malowania moich paznokci, bo coś mi się z nimi stało przy jakiejś domowej czynności.

Jak na suszarkę za niską cenę, zakupioną przez internet (więc jakby w ciemno) jestem ogromnie zadowolona, że nie jest to gadżet jednorazowy i jeszcze przez pewien czas będzie mi służył do suszenia moich paznokci. W moim przypadku to kolejne potwierdzenie, że coś z Chin nie musi być gorsze.

Niewątpliwie polecam jeżeli cenicie sobie wygodę, ale także to, że nie musi to być produkt stosunkowo drogi, ale przydatny w naszym codziennym, kobiecym życiu.

Przenośna suszarka do paznokci Yu Ming - Wyprobowane.pl
Przenośna suszarka do paznokci Yu Ming - Wyprobowane.pl

Skomentuj

Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez administrację bloga.