Bezpłatne Dermokonsultacje marki Sylveco w Piastowie

Janina Mazurek Napisane przez  Janina Mazurek

Bezpłatne Dermokonsultacje marki Sylveco w Piastowie - Wyprobowane.pl Bezpłatne Dermokonsultacje marki Sylveco w Piastowie - Wyprobowane.pl © Dariusz Mazurek Wyróżniony

Uwielbiamy kosmetyki naturalne, więc w dniu dzisiejszym wraz z rodzinką zawitaliśmy do Apteki przy ul. Łukasińskiego 25 w Piastowie, gdzie odbywały się Bezpłatne Dermokonsultacje marki Sylveco. Wchodząc do Apteki zauważyliśmy stolik pełen kosmetyków: Sylveco, Vianek i Biolaven organic.

Na powitanie otrzymaliśmy od bardzo przemiłej Pani Aleksandry z firmy Sylveco próbki kosmetyków. Oczywiście podczas miłej rozmowy mogłam się dowiedzieć jakie dobrać kosmetyki dla siebie np. płyn micelarny oraz porozmawiać o konkretnych kosmetykach dla dziecka, które firma posiada w swoim asortymencie. Słuchając już wiedziałam, że mam do czynienia z kompetentną osobą w tym temacie. Otrzymaliśmy do przetestowania próbki Kremu pielęgnującego do twarzy i ciała Sylveco dla dzieci.

Bezpłatne Dermokonsultacje marki Sylveco w Piastowie - Wyprobowane.pl
Bezpłatne Dermokonsultacje marki Sylveco w Piastowie - Wyprobowane.pl

Wybór był ogromny a wygląd i zapach kosmetyków zachęcał do wypróbowania na miejscu, co też uczyniłam, gdyż oczywiście była taka możliwość. Vianek kusił niesamowitymi zapachami, natomiast kosmetyki Sylveco są bardziej stonowane zapachowo, ale nie odbiegające niczym od pozostałych. Do wypróbowania oprócz próbek otrzymaliśmy Żel myjący do twarzy Biolaven organic, który ma w sobie oczywiście z moją ukochaną lawendę.

Nie mogłam oczywiście wyjść z apteki nie kupując jakiegoś kosmetyku, więc wybrałam trzy: Lipowy płyn micelarny Sylveco, Ujędrniająco-wygładzający Peeling do ciała z mielonymi pestkami malin Vianek oraz Odżywczy Krem pod oczy z ekstraktem z szyszek chmielu Vianek (próbkę testowałam i jestem zachwycona). Mąż dzielnie stanął przy kasie żeby zapłacić i jakie było jego zdziwienie, że tak mało zapłacił, a to znaczy, że kosmetyki są w dobrych cenach.

W tutejszej aptece oczywiście można zakupić produkty marki Sylveco, co mnie ogromnie cieszy, a w razie braku jakiegokolwiek kosmetyku, apteka zamawia na życzenie klienta.

Niewątpliwie w przyszłości skorzystamy z następnych spotkań z marką Sylveco, gdyż jesteśmy z dzisiejszego zadowoleni.

Bezpłatne Dermokonsultacje marki Sylveco w Piastowie - Wyprobowane.pl
Bezpłatne Dermokonsultacje marki Sylveco w Piastowie - Wyprobowane.pl

 

Skomentuj

Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez administrację bloga.