Nowe nabytki. Zielone Laboratorium Wegańskie kosmetyki

Janina Mazurek Napisane przez  Janina Mazurek

Nowe nabytki. Zielone Laboratorium Wegańskie kosmetyki Nowe nabytki. Zielone Laboratorium Wegańskie kosmetyki © Dariusz Mazurek

Jak już wiecie lubię naturalne kosmetyki, nie dlatego, że są modne, po prostu ze względu na moją wrażliwą skórę muszę używać takich, które mnie nie uczulą.

Pewnie się zastanawiacie czy może być coś lepszego niż kosmetyki naturalne, ekologiczne? Oczywiście kosmetyki Zielone Laboratorium.

Jest to polska marka, która oferuje kosmetyki wegańskie, więc tym bardziej cieszy. Odkryłam tę firmę całkiem niedawno i nabyłam na początek dwa kosmetyki tej marki dla sprawdzenia i wypróbowania. Są to:
» Maska głęboko oczyszczająca z białą glinką (100ml)
» Krem do mycia ujędrniająco-regenerujący z aloesem i olejkiem pomarańczowym (250 ml)

To kosmetyki wegańskie, łączące nowoczesną pielęgnację ze znanymi składnikami aktywnymi, a ich zakup wspiera fundacje pomagające zwierzętom.

Kosmetyki Zielone Laboratorium są:
» bez surowców pochodzenia zwierzęcego
» tworzone z surowców naturalnych lub akceptowalnych przez ECOCERT
» tworzone z dostępnych na miejscu surowców
» wspierają fundacje prozwierzęce, z każdego kosmetyku 5% przekazywane jest na akcje i potrzeby związane z opieką nad zwierzętami np. OTWARTE KLATKI
» produkowane z surowców pochodzących ze sprawiedliwego handlu

Pomału biorę się za ich testowanie, wypróbuję je i niebawem będziecie mogli przeczytać moje wrażenia i odczucia w recenzjach, które pojawią się na blogu.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej polskiej marki oraz jaki asortyment kosmetyków oferuje zajrzyjcie tutaj: https://zielonelaboratorium.pl/

2 komentarzy

Skomentuj

Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez administrację bloga.