Dyfuzor Patyczki zapachowe Lawenda z Prowansji Allverne

Dyfuzor Patyczki zapachowe Lawenda z Prowansji Allverne - Wyprobowane.pl Dyfuzor Patyczki zapachowe Lawenda z Prowansji Allverne - Wyprobowane.pl © Dariusz Mazurek

AROMATERAPIA – to prosta i bardzo skuteczna metoda na poprawę samopoczucia, ale również w medycynie alternatywnej sposób na poprawę odporności i leczenie wielu chorób. Stosuje się w niej olejki aromaterapeutyczne, oleje zapachowe oraz aromatyczne świece.

ALLVERNE ESSENCES & HOME to specjalnie przygotowana seria dyfuzorów do aromatyzacji wnętrz.

ESENCJA ZAPACHOWA LAWENDA Z PROWANSJI – ten zapach przenosi nas na południe Francji, na spacer po bezkresnych fioletowych, przepełnionych zapachem plantacji lawendy.

Dyfuzor Patyczki zapachowe Lawenda z Prowansji Allverne - Wyprobowane.pl
Dyfuzor Patyczki zapachowe Lawenda z Prowansji Allverne - Wyprobowane.pl

AKADEMIA ALLVERNE:
LAWENDA Z PROWANSJI – od setek lat wpisana w krajobraz i w życie tego regionu. Jej niezwykły kolor i zapach nierozerwalnie kojarzą się z tym zakątkiem Francji. Aż 80% światowego ekstraktu z tego kwiatu pochodzi właśnie z tego regionu. Lawenda z Prowansji ma również symboliczne znaczenie, jest lekiem na wszelkie dolegliwości i do tego przynosi szczęście. Prowansalczycy wierzą, że lawenda obdarowuje każdego swojego posiadacza szczęściem w miłości. Dlatego nieodłącznym elementem prowansalskiego ślubu jest właśnie lawenda. Także w każdym domu Prowansalczyka lawenda zajmuje szczególne miejsce, obdarowując mieszkańców niepowtarzalnym zapachem.

Flakon zawiera 100 ml, wystarcza na 40 dni stosowania, pozostawia intensywny aromat.

Dyfuzor Patyczki zapachowe Lawenda z Prowansji Allverne - Wyprobowane.pl
Dyfuzor Patyczki zapachowe Lawenda z Prowansji Allverne - Wyprobowane.pl

Opinia Wyprobowane.pl:

Lawendę się albo kocha, albo nienawidzi. Ze względu na specyficzny i intensywny zapach często kojarzony jest wyłącznie ze środkiem na odstraszenie moli.

Jak już zapewne niektórzy z Was wiedzą, ja uwielbiam lawendę pod każdą możliwą postacią. Tym bardziej znaleziony w przesyłce dyfuzor z zapachem Lawendy z Prowansji uszczęśliwił mnie niesamowicie.

Tak jak w przypadku świecy zapachowej tej marki, obok opakowania tego dyfuzora nie można przejść obojętnie. Niesamowita grafika opakowania przywołuje nam niesamowite bezkresne plantacje wspaniałej lawendy, gdzieś na terenie Prowansji.

Mam być szczera dyfuzory mają u nas swój debiut i to z jakim przytupem. Otwierając wysokie pudełko widzimy szklany flakonik z logo firmy, obok niego znajdowały się rattanowe patyczki, które później umieszcza się we flakoniku. Patyczki działają jak knot przez co uwalniają intensywny zapach lawendy. Można co kilka dni odwracać patyczki we flakonie.

Dyfuzor Patyczki zapachowe Lawenda z Prowansji Allverne - Wyprobowane.pl
Dyfuzor Patyczki zapachowe Lawenda z Prowansji Allverne - Wyprobowane.pl

Dyfuzor znajduje się w naszym pokoju dziennym na biurku mojego męża. Dyfuzor zdobi, a intensywny zapach lawendy uspakaja każdego z członków naszej rodziny. Intensywność zapachu sprawia, że czuć już ją na odległość, poza tym nie jest duszący i męczący a to ważne tym bardziej, że działa przez cały czas. Jest bardzo wydajny, gdyż przez kilka dni niewiele ubyło z flakonika. Jestem zachwycona tą formą aromatyzacji i aromaterapii w naszym domu i to jeszcze w takim wykonaniu.

Rozkoszować się zapachem lawendy w domowym zaciszu, codziennie i na tak długi czas, to jak niezapomniane, wymarzone, długie wakacje w Prowansji... czego pragnąć więcej. Marzenie na wyciągnięcie ręki – wystarczy poczuć jej zapach. POLECAM GORĄCO ;)

Jeżeli chcecie zapoznać się z szerokim wachlarzem produktów, to odsyłam na stronę firmy ALLVERNE.

Dyfuzor Patyczki zapachowe Lawenda z Prowansji Allverne galeria zdjęć:

Dodatkowe informacje

Marka:
Allverne
Rodzaj:
Dyfuzor; Patyczki zapachowe
Pojemność:
100 ml

Skomentuj

Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez administrację bloga.