Świeca zapachowa Rajskie jabłko z Podhala marki Allverne

Świeca zapachowa Rajskie jabłko z Podhala marki Allverne - Wyprobowane.pl Świeca zapachowa Rajskie jabłko z Podhala marki Allverne - Wyprobowane.pl © Dariusz Mazurek Wyróżniony

Kilka słów Producenta:

Świeca zapachowa, 100% Naturalny olej palmowy Rajskie jabłko z Podhala marki Allverne.

Świeca pochodzi ze specjalnej linii produktów do aromatyzacji wnętrz ALLVERNE HOME & ESSENCES. Stosowanie tych produktów to nie tylko poprawa samopoczucia, ale również sposób na podkreślenie indywidualnego charakteru każdego wnętrza.

 AROMATERAPIA – to prosta i bardzo skuteczna metoda na poprawę samopoczucia, ale również w medycynie alternatywnej sposób na poprawę odporności i leczenie wielu chorób. Stosuje się w niej olejki aromaterapeutyczne, oleje zapachowe oraz aromatyczne świece.

ALLVERNE ESSENCES & HOME to specjalnie przygotowana seria świec do aromatyzacji wnętrz. Świeca pali się do 30 godzin, pozostawiając intensywny aromat, pali się jasnym płomieniem, bez sadzy i dymu. 100% olej palmowy pochodzący ze zrównoważonych upraw.

ESENCJA ZAPACHOWA – RAJSKIE JABŁKO Z PODHALA Z CYNAMONEM – ciepły zapach, który otuli ciało i rozpieści zmysły, przeniesie nas do górskiej, drewnianej chaty rozgrzanej ciepłem kominka i przepełnionej zapachem soczystych jabłek i korzennego aromatu.

AKADEMIA ALLVERNE: RAJSKIE JABŁKO – w mitologii greckiej jabłonie rosnące w sadzie nimf rodziły złote jabłka, które dawały nieśmiertelność. W mitologii celtyckiej jabłoń dawała schronienie duszom zmarłych, natomiast w chrześcijaństwie jabłko utożsamiane jest z rajskim grzechem.

CYNAMON Z CEJLONU – jest korą wiecznie zielonego drzewa, w medycynie chińskiej używa się go do zwalczania wielu schorzeń. Charakterystyczny korzenny zapach sprawia, że jest idealny na jesienno-zimowe wieczory. Jest również afrodyzjakiem.

Opinia Wyprobowane.pl:

Jakiś czas temu otrzymałam do wypróbowania produkty do aromaterapii marki Allverne. Z uwagi na to, że jestem zagorzałą fanką wszelkich zapachów czy to świec, perfum, więc taka propozycja była dla mnie wielką radością. Były to świece i patyczki zapachowe (dyfuzory). Jednym z produktów, który kryła owa przesyłka była świeca zapachowa Rajskie jabłko z Podhala.

Zacznę jednak od początku, gdyż jestem wzrokowcem i od razu w oko rzuciło mi się opakowanie świecy. Mam być szczera nie widziałam jeszcze tak zapakowanej świecy. Grafika adekwatna do nazwy, widać góry, chaty itp. Zapach wyczuwamy nie otwierając jeszcze pudełka, więc jest intensywny.

Świeca zapachowa Rajskie jabłko z Podhala marki Allverne - Wyprobowane.pl
Świeca zapachowa Rajskie jabłko z Podhala marki Allverne - Wyprobowane.pl

Otwierając pudełko widzimy prosty, szklany pojemnik z logo firmy. Uwielbiam takie pojemniki, ponieważ można je później do czegoś wykorzystać. Ale nie najważniejszy jest szklany pojemnik a to co jest w środku. Intensywność zapachu świecy sprawia, że czuć już ją przed wejściem do pokoju, a to rzadkość wśród świec, które do tej pory używałam – ta bije o głowę. Na samym początku wyczuwalny jest cynamon, choć jabłka też są wyczuwalne. Moje pierwsze skojarzenie to święta Bożego Narodzenia, kominek, ciepły koc, gorąca herbata, więc coś w tym musi być. Producent przywołuje tutaj Podhale i coś jest na rzeczy, gdyż wszystko to wpasowuje się w klimat tego otoczenia. Jedynym, maleńkim mankamentem jest to, że się nierównomiernie wypala, ale to nie jest dla mnie problem.

 Dla mnie i mojej rodziny najważniejszy jest zapach i klimat jaki ona stwarza. Świeca pali się rzeczywiście długo oraz nie dymi. Zapalając ją czuje się odprężenie, spokój, radosny i ciepły klimat zwłaszcza tak ważny podczas jesienno-zimowych wieczorów. Na pewno nie będzie to moje jedyne spotkanie z tą świecą a zwłaszcza tym zapachem. Cieszę się, że mogłam ją wypróbować i rozkoszować się jej zapachem.


POLECAM GORĄCO, gdyż miałam już do czynienia z innymi produktami tej marki i jestem zachwycona.

Jeżeli chcecie zapoznać się z szerokim wachlarzem produktów, odsyłam na stronę firmy ALLVERNE.

Świeca zapachowa Rajskie jabłko z Podhala marki Allverne galeria zdjęć:

Dodatkowe informacje

Marka:
Allverne
Dla kogo:
dla wszystkich :)
Rodzaj:
Świeca zapachowa
Pojemność:
170 g

Skomentuj

Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez administrację bloga.