Świece zapachowe LaRissa

Świece zapachowe LaRissa - Wyprobowane.pl Świece zapachowe LaRissa - Wyprobowane.pl © Dariusz Mazurek

Jak wiadomo, aby w domu było przytulnie, próbujemy różnych sposobów by upiększyć nasz dom i stworzyć z niego wspaniałe, przytulne gniazdko. Mamy już jesień, a co z tym się wiąże to chłodne wieczory, dlatego też wspaniałym pomysłem aby „ogrzać” dom są świece. Na rynku jest ogrom świec począwszy od najprostszych, po te najbardziej wyszukane (z górnej półki).

Opinia Wyprobowane.pl:

Chciałabym przedstawić Wam świece zapachowe LaRissa dostępne w Biedronce. Cenowo nie są drogie w porównaniu z innymi na rynku. Jest kilka zapachów i w dwóch wersjach (bynajmniej dwie widziałam) jako tea lighty (podgrzewacze) oraz w szkle (przydymionym lub przeźroczystym). Szkło później można śmiało przeznaczyć na coś innego lub na świece.

Zapach jest intensywny, palą się w miarę długo jak na swoją pojemność. Jedynym mankamentem jest to (bynajmniej u mnie), że nierówno się wypalają (dotyczy to świec w szkle), dużo zostaje na ściankach, co nie wygląda estetycznie. Muszę od czasu do czasu usuwać wosk ze ścianek. Wiadomo, że za tę cenę, nie ma co wymagać i wybrzydzać ;)

Jedna z moich ulubionych zapachów to róża – konwalia. Często do nich wracam, więc POLECAM ;)

Skomentuj

Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez administrację bloga.