Ajurwedyjski krem z himalajskich ziół na problemy skórne KAILAS

KAILAS ajurwedyjski krem z himalajskich ziół na problemy skórne - Wyprobowane.pl KAILAS ajurwedyjski krem z himalajskich ziół na problemy skórne - Wyprobowane.pl © Dariusz Mazurek

Receptura produkcji kremu KAILAS jest rezultatem wieloletniej pracy ekspertów ajurwedyjskich zajmujących się badaniem właściwości ziół rosnących w Himalajach. Indyjska firma Ayurved Sumshodalaya w oparciu o receptury zawarte w ajurwedzie, we współpracy z dermatologami stworzyła krem jakiego jeszcze nie było.

Wyjątkowa skuteczność i szerokie spektrum działania kremu KAILAS wynika z tego, iż do jego produkcji używa się wielu rzadkich esencji ziołowych pochodzących z dziewiczo czystych terenów Himalajów, jak również jest to zasługa prastarej ajurwedyjskiej metody łączenia esencji ziołowych w odpowiedniej kolejności i w specjalnych proporcjach, dzięki czemu uzyskuje się zwielokrotnienie ich mocy.

Krem KAILAS to mieszanina odżywiających i nawilżających skórę olejów roślinnych połączona z ekstraktami roślinnymi o działaniu łagodzącym, stymulujących regenerację naskórka oraz mikrokrążenie skórne, a także usuwającymi przebarwienia. Produkt działa antybakteryjnie oraz przeciwgrzybiczne.

Produkt polecany do pielęgnacji skóry: łojotokowej, trądzikowej, z przebarwieniami. Zalecany także przy problemach z nadmiernie wysuszoną i pękającą skórę oraz przy nadmiernym rogowaceniu skóry.

KAILAS ajurwedyjski krem z himalajskich ziół na problemy skórne - Wyprobowane.pl
KAILAS ajurwedyjski krem z himalajskich ziół na problemy skórne - Wyprobowane.pl

Krem łagodzi:
» skutki ukąszeń owadów,
» otarć,
» podrażnienia skóry np. po goleniu i depilacji.

W tradycji ajurwedyjskiej stosowany również przy:
» łuszczycy,
» hemoroidach,
» grzybicy,
» trądziku,
» egzemach skórnych,
» oparzeniach,
» odleżynach.

Krem przebadany na grupie osób z dodatnim wywiadem alergicznym KAILAS to produkt w 100% naturalny i bioorganiczny!!!
Sprzedawany jest w opakowaniach 8g i 20g.

Składniki:

Cocos Nucifera Oil, Shorea Robusta Resin, Santalum Album Oil, Camphor, Azadirachta Indica Leaves Extract, Tribulus Terrestris Fruit Extract, Cynodon Dactylon Extract, Cissampelos Pareira Bark Extract, Calcium hydroxide, Aqua.

KAILAS ajurwedyjski krem z himalajskich ziół na problemy skórne - Wyprobowane.pl
KAILAS ajurwedyjski krem z himalajskich ziół na problemy skórne - Wyprobowane.pl
Właściwości wybranych ziół użytych do produkcji kremu KAILAS:

» Cocos Nucifera (Olej kokosowy) – działa bakteriobójczo, wspomaga leczenie zapalenia dziąseł, świerzbu, ropni, obrzęków, łagodzi wysypki alergiczne, działa zmiękczająco - wnika głęboko w skórę.
» Santalum Album (Olej sandałowy) – stosowany do wspomagania leczenia chorób skórnych zwłaszcza pochodzenia bakteryjnego, pomaga przy oparzeniach i poparzeniach słonecznych (działa schładzająco), posiada właściwości dezynfekujące, antyseptyczne, niweluje uczucie pieczenia, przydatny przy wrzodach.
» Azadirachta Indica – działa przeciwgrzybiczne, przeciwpleśniowo, ściągająco, antybakteryjnie, antywirusowo, bardzo pomocna w chorobach skóry tj. czyraki i wrzody.
» Borneo Camphor – działa antyseptycznie, przeciwzapalnie, przeciwgrzybicznie, pomaga w chorobach skóry.
» Shorea Robusta – działa przeciwgrzybicznie, pomaga w krwawiących hemoroidach, wrzodach, chorobach skóry i odmrożeniach.
» Cyndon Dactylon – łagodzi skutki skaleczeń i ran, jego właściwości są pomocne przy krwawiących wrzodach. Zioło ma właściwości ściągające.
» Cissampelos Pareira – zmniejsza krwawienie, działa antywirusowo, antybakteryjne, przeciwtrądzikowo, posiada właściwości przeciwbólowe, przeciwzapalne, antyseptyczne.
» Tribulus Terrestris – posiada właściwości regenerujące (regeneruje uszkodzene tkanki), ożywcze, działa antyoskydacyjne (odtruwająco), działa relaksująco na skórę.
» Aqua Calcis – korzysta przy miejscowym leczeniu trądziku, zwłaszcza odmiany trądziku różowatego oraz wypryskach skórnych, działa antyseptyczne, posiada właściwości odkwaszające, stosowana miejscowo w stanach zapalnych skóry i błon śluzowych, owrzodzeniach itp., pomaga przy oparzeniach.

Sposób użycia:

2-3 razy dziennie w ciągu dnia na wymagające kuracji części ciała nałożyć warstwę kremu. Zabieg kontynuować przez okres niezbędny do zlikwidowania problemu pielęgnacyjnego.

UWAGA:
Krem KAILAS jest produktem naturalnym na powierzchni, którego znajduje się roztwór wody wapiennej posiadający właściwości zbliżone do kremu. Oddzielanie się wody wapiennej od kremu jest naturalne i właściwe dla tego produktu.

KAILAS ajurwedyjski krem z himalajskich ziół na problemy skórne - Wyprobowane.pl
KAILAS ajurwedyjski krem z himalajskich ziół na problemy skórne - Wyprobowane.pl
Opinia Wyprobowane.pl:

Niedawno zaproponowano mi współpracę. Firma PPHUD AYURVEDIK przekazała mi do przetestowania krem KAILAS o pojemności 20 ml, więc nie takiej małej pojemności zważywszy, że jest to krem wyłącznie na „dolegliwości” skórne i nie stosuje się go na całej powierzchni ciała.

Na szczęście nie borykałam i nie borykam się z trądzikiem, ale zauważyłam od pewnego czasu, że pojawiają się na mojej twarzy od czasu do czasu niechciani „goście”, których różnymi sposobami próbuję się pozbyć. Z pomocą przyszedł mi krem na problemy skórne.

Tubka mieszcząca 20g kremu jest poręczna i łatwa w aplikacji. Konsystencja kremu, kolor lekko kremowy, zapach specyficzny, bo ziołowy, ale mi jak najbardziej odpowiada. W tym przypadku ma pomagać, a nie super pachnieć, choć do zapachu można się przyzwyczaić jeżeli ma ktoś wyczulony węch.

Krem jest również bardzo wydajny, ponieważ wystarczy naprawdę niewielka ilość (aplikujemy tylko tam, gdzie znajduje się problem). Nie byłabym sobą, gdybym nie użyła tego kremu też do przebarwień na mojej skórze (na twarzy) czy nawet do pięt.

Stosowałam rano i wieczorem. Nie powiem, że działa po pierwszym użyciu, bo to nie prawda, ale rezultaty widać już po kilku aplikacjach. Zaryzykowałam również i użyłam na suche skórki na twarzy i też zauważyłam poprawę, co cieszy. Jak to krem również nawilża te miejsca.

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z kremu KAILAS, bo spełnia swoje funkcje i rzeczywiście pomaga na problemy skórne, na moje - na pewno. Cieszy również to, że jest to produkt naturalny i bioorganiczny, więc tym bardziej wielki plus dla kremu i firmy.

Na moim fp na Facebooku możecie wygrać 1 z 3 kremów (tych samych kremów) o pojemności 8 g, więc zachęcam do rywalizacji o niego, a może komuś z Was uda się go wygrać i wypróbować na własnej skórze niesamowite działanie kremu KAILAS. 

Skomentuj

Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez administrację bloga.