Musujące jaja do kąpieli Funny Bath

Musujące jaja do kąpieli Funny Bath - Wyprobowane.pl Musujące jaja do kąpieli Funny Bath - Wyprobowane.pl © Dariusz Mazurek

Jajo trzeba wyciągnąć z folii ochronnej (jest podwójnie zabezpieczone folią), następnie wrzucić do wanny z ciepłą wodą. Zalecany nadzór osoby dorosłej. Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia. Tyle co wyczytałam, to jaja są wyprodukowane dla angielskiej firmy.

Jaja do kąpieli, których dotyczy ta recenzja to:
Lady Chicken - o zapachu żółtych kwiatów
Składniki (INCI): 
Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Sodium Sulfate, Grape Seed Oil, Parfum, Avocado Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal.

Musujące jajo do kąpieli Funny Bath Lady Chicken - Wyprobowane.pl
Musujące jajo do kąpieli Funny Bath Lady Chicken - Wyprobowane.pl

Mister Chicken - o zapachu świeżej wanilii
Składniki (INCI): 
Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Sodium Sulfate, Grape Seed Oil, Parfum, Avocado Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Hexyl Cinnamal, Coumarin.

Musujące jajo do kąpieli Funny Bath Mister Chicken - Wyprobowane.pl
Musujące jajo do kąpieli Funny Bath Mister Chicken - Wyprobowane.pl

Buddy Chicken - o zapachu białej czekolady
Składniki (INCI): 
Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Sodium Sulfate, Grape Seed Oil, Parfum, Avocado Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate.

Musujące jajo do kąpieli Funny Bath Buddy Chicken - Wyprobowane.pl
Musujące jajo do kąpieli Funny Bath Buddy Chicken - Wyprobowane.pl

Pojemność: 155g

Opinia Wyprobowane.pl:

Tak jak w przypadku kul do kąpieli kupionych w Biedronce tak jak i tu byłam pełna obaw, czy w tych jajach moja córcia będzie mogła się kąpać. Jaja zakupione również w Biedronce (cena ok. 4 zł). Co do samego opakowania to kuszą przede wszystkim opakowaniem, kształtem jaja oraz kolorową grafiką, bardziej przeznaczoną dla dzieci. Same jaja są koloru białego. Zapachy są niesamowite i charakterystyczne dla każdego zapachu - kwiatowe i nie tylko. Zapachy można poczuć nawet przez folię. Wielką atrakcją jest musująca woda, która jest powodowana przez jaja, gdyż jaja są musujące i z sekundy na sekundę znikają w wodzie. Zapach unosi się w całej łazience, woda też cudnie pachnie. Zapach wyczuwalny jest nawet następnego dnia po kąpieli w łazience. Córka ciągle pyta "kiedy będę się kąpać w moim jaju?".

Jeżeli chodzi o właściwości, to strzał w 10-tkę dla wrażliwej skóry - choć sam skład może tak nie wygląda. W momencie gdy jajo się rozpuści w wodzie, skóra zostaje pokryta delikatną powłoką, staje się nawilżona i niesamowicie pachnąca. Co najważniejsze, skóra córki po użyciu jaja w ogóle nie swędzi, a to właśnie za sprawą nawilżenia. Nie potrzeba stosować żadnych kosmetyków nawilżających. Jaja z Biedronki są numerem 1 według oceny mojej i córki, ze względu na właściwości i przepiękny zapach. Tyle radości za tak niewielką cenę ;) Nie zmienia to faktu, że również dorośli mogą korzystać z tych jajek, u nas niewątpliwie te jaja zarezerwowane są dla naszego dziecka ;)

GORĄCO POLECAM ;)

Skomentuj

Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez administrację bloga.