Żel do mycia dłoni dla dzieci KIDS KLENZ

Żel do mycia dłoni dla dzieci KIDS KLENZ - Wyprobowane.pl Żel do mycia dłoni dla dzieci KIDS KLENZ - Wyprobowane.pl © Dariusz Mazurek

Antybakteryjny żel do mycia rąk Kids Klenz (Kids-KlenzInstand Hand Sanitiser) – eliminuje 99% zarazków i bakterii bez użycia wody. Wirusy i bakterie przenoszone przez ręce są natychmiast eliminowane w tym m.in wirus świńskiej grypy A/H1N1, Rotawirus, Salmonella, E.Coli. Dezynfekuje, odżywia i chroni w ciągu kilku sekund. Szczególnie przydatny gdy utrudniony jest dostęp do wody: podczas podróży zagranicznych, zwłaszcza do krajów Bliskiego Wschodu, Azji lub Afryki, podczas wycieczek po lesie, wypraw rowerowych po bezpośrednim kontakcie ze zwierzętami, podczas zakupów, podczas mrozów, przed posiłkiem, regularna dezynfekcja rąk chroni dzieci przed niebezpiecznymi wirusami.

Dziś, wirusy i bakterie atakują nas z każdej strony. Codziennie odwiedzamy tysiące miejsc i nieświadomie przenosimy bakterie, często zapominamy umyć ręce lub nie mamy takiej możliwości co jest główną przyczyną wielu zakażeń i chorób. Prawidłowa higiena rąk, jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów uniknięcia nieprzyjemnych chorób! Ile razy zdarzyło Ci się znaleźć w sytuacji kiedy dłonie Twojego dziecka nie były idealnie czyste? Czy chciałbyś być wolny od ograniczeń miejsca w którym się znajdujesz? Dzięki innowacyjnemu produktowi Kids Klenz teraz możesz porzucić konserwatywne metody mycia dłoni. Dzięki Kids Klenz umyjesz dłonie dziecka bez wody i mydła.

Żel znajduje się w opakowaniu z bardzo wygodnym dozownikiem. Zabija 99% bakterii.

Sposób użycia:

- Stosuj wyłącznie produkt nierozcieńczony.
- Wyciśnij porcję antybakteryjnego żelu wielkości kciuka (około 3 ml) na dłonie dziecka. 
- Żel bardzo szybko się wchłania i pozostawia delikatny przyjemny zapach. Nie ma potrzeby użycia wody.

Pojemność: 100ml
Przeznaczony dla dzieci powyżej 6 lat 
Zapach: bubble gum (gumy balonowej)

Żel do mycia dłoni dla dzieci KIDS KLENZ - Wyprobowane.pl
Żel do mycia dłoni dla dzieci KIDS KLENZ - Wyprobowane.pl
Opinia Wyprobowane.pl:

Wiadomo, że aby zachęcić dziecko do mycia rączek gdy to jest konieczne, potrzebna jest zachęta. W internecie znalazłam żel którego używa się bez użycia wody i jest dla dzieci. Sama buteleczka jest przezroczysta (co ułatwia kontrolowanie zużycia), kolorowa grafika i żel jest gęsty oraz sam kolor żelu - w tym przypadku niebieski. Opakowanie żelu jest na tyle wygodne, że dziecko może śmiało się nią posługiwać, gdyż jest dostosowana wielkością do rączki dziecka. Córka od razu spojrzała na ten żel i na dodatek jak zobaczyła, że jest o zapachu gumy balonowej - powiedziała, że musi go mieć. Sama wybrała, więc doszłam do wniosku, że to dobry znak. Wcale się nie pomyliłam. Korzysta z niego praktycznie codziennie, będąc na placu zabaw czy w po wizycie w miejscach publicznych, a zużycie jest niewielkie.

Czy eliminuje 99 % zarazków? - tego nie wiem - trzeba wierzyć na słowo producentowi. Jest łatwy w użyciu - ma dozownik, wyciska tyle ile się chce, w jego przypadku używa się go na prawdę niewiele, aby rączki dziecka były umyte. Dobrze się wchłania i świetnie pachnie. Na pewno jest to wygodny i potrzebny kosmetyk, gdy chcemy zapewnić dziecku higienę rąk oraz uchronić dziecko praktycznie w każdym miejscu przed zarazkami.

Jest możliwość zakupu w różnych wersjach kolorystycznych i zapachowych żelu:
- niebieski o zapachu gumy balonowej
- różowy o zapachu truskawki
- żółty o zapachu cytryny.

Ja jako mama - POLECAM ;)

Skomentuj

Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez administrację bloga.