Żel do usuwania skórek Afrodita

Żel do usuwania skórek Afrodita - Wyprobowane.pl Żel do usuwania skórek Afrodita - Wyprobowane.pl © Dariusz Mazurek

Żel KOZMETICA AFRODITA przywraca miękkość i elastyczność skórkom wokół paznokci. Na skutek działania żelu skórki są doskonale wypielęgnowane i zadbane. Już po 2 minutach od nałożenia żelu, można przystąpić do zabiegu odsuwania skórek (załączonym do opakowania patyczkiem). Dzięki żelowej konsystencji preparat świetnie trzyma się na skórkach i nie spływa. Żel do usuwania skórek Kozmetika Afrodita utrzymuje prawidłowy poziom nawilżenia skórek. Specjalnie opracowana formuła żelu delikatnie pielęgnuje skórki wokół paznokci i zapobiega ich stwardnieniom. Żel stosowany regularnie pomaga utrzymać skórki wokół paznokci w zdrowej i zadbanej formie.

Wskazówki:

- płyn nanosimy na skórki paznokci,
- po około 2 minutach działania za pomocą załączonego patyczka odsuwamy skórki z płytki paznokciowej
WAŻNE: dłonie umyć wodą i wyszczotkować paznokcie!

Zalecenia:

Żel należy stosować 1x w tygodniu, skórek nie należy wycinać. Po usunięciu skórek należy zawsze stosować Aroma krem do wzmacniania paznokci. Nie stosować preparatu w przypadku stanów zapalnych lub zakażenia paznokci.
UWAGA: Zawiera substancje alkaliczne.

Składniki: Aqua, Potassium Hydroxide, Glycerin, Xanthan Gum, Styrene/VP Copolymer.
Pojemność: 50 ml

Żel do usuwania skórek Afrodita - Wyprobowane.pl
Żel do usuwania skórek Afrodita - Wyprobowane.pl
Opinia Wyprobowane.pl:

Prawdę mówiąc to mój pierwszy kosmetyk, który stosuje do usuwania skórek. Zwykle robiłam to tylko patyczkiem. Słyszałam i czytałam o nim różne opinie, więc sama chciałam się przekonać czy jest rzeczywiście godny uwagi czy też nie. Ucieszyłam się, że mogę przetestować ten żel zważywszy na to, że ma on ułatwić usuwanie skórek. Buteleczka poręczna, aplikowanie żelu również łatwe, choć niedokładne, wylewa się na pół paznokcia. Sam żel ma bezbarwny lekko zabielony kolor, zapach dla mnie bliżej nie określony, ale tak naprawdę nie jest on do wąchania. Jest wydajny to fakt, bo wystarcza niewielka ilość na paznokieć, jednak przy takiej aplikacji wylewa się go niestety większa ilość. 

Po dwóch minutach rzeczywiście zmiękcza skórki, które z łatwością się odsuwają, ale jak to się mówi - szału nie ma, ale też z drugiej strony nie jest tak źle. Zapach paznokci po aplikacji przypomina skład jaki kiedyś używało się do trwałej ondulacji - okropny. Najbardziej przeraziło mnie to, że moje paznokcie zrobiły się białe, tam gdzie nałożony był żel. To pewnie zasługa składu tego żelu. Na szczęście po jakimś czasie moje paznokcie wróciły do normalności.

Czy go kupię, nie sądzę. Otrzymałam go w jednym z pudełek ShinyBox. Stosuje się go raz na tydzień, więc gdy moje paznokcie będą kiedyś w kiepskim stanie, być może po niego sięgnę.

Żel do usuwania skórek Afrodita - Wyprobowane.pl
Żel do usuwania skórek Afrodita - Wyprobowane.pl

Skomentuj

Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez administrację bloga.