Maseczka oczyszczająco-odżywcza firmy Dermaglin

Maseczka oczyszczająco-odżywcza firmy Dermaglin - Wyprobowane.pl Maseczka oczyszczająco-odżywcza firmy Dermaglin - Wyprobowane.pl © Dariusz Mazurek

Maseczka oczyszczająco-odżywcza Zielona Glinka Kambryjska, do każdego rodzaju skóry firmy Dermaglin. Profesjonalna maska polecana do pielęgnacji skóry o obniżonej jędrności, szorstkiej lub wymagającej gruntownego oczyszczenia. Głęboko oczyszcza skórę, łagodzi i koi podrażnienia, zapobiega powstawaniu zmian skórnych. Działa wybitnie odświeżająco i rewitalizująco. Dostarcza składniki odżywcze głównie makro i mikroelementy niezbędne dla zdrowia skóry.

Napina, ujędrnia i wygładza skórę (delikatny lifting). Wizualnie poprawia wygląd i owal twarzy.

Stosowanie:

1-2 razy w tygodniu nałożyć grubą warstwę maseczki. Omijać okolice oczu i ust. Po 20 minutach zmyć ciepłą wodą.
Maseczka zawiera: Zieloną Glinkę Kambryjską, jedwab, jojobę oil.

Składniki:

Kaolin Clay, Aqua, Hydrolyzed Silk, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Dehydroacetic Acid.
Produkt naturalny, nieperfumowany.
Pojemność 20 g

Maseczka oczyszczająco-odżywcza firmy Dermaglin - Wyprobowane.pl
Maseczka oczyszczająco-odżywcza firmy Dermaglin - Wyprobowane.pl
Opinia Wyprobowane.pl:

Jak wiadomo maseczki z zieloną glinką powinny być stosowane przez osoby z tłustą i mieszaną cerą. Ja należę do tej drugiej grupy, ale jak wiadomo, nie każdy może je stosować. Moja skóra twarzy od czasu do czasu boryka się również z niechcianymi „gośćmi”, więc musiałam zastosować maseczkę oczyszczająco-odżywczą. Spodziewałam się pozytywnego efektu, jeżeli chodzi o samą glinkę, gdyż wcześniej używałam również maseczkę z glinką innej firmy i było wszystko w porządku.

Maseczka Dermaglin ma kolor zielony, nawet bardziej ciemno zielony, identyczny jak na opakowaniu. Zapach specyficzny, ale nie jest aż tak źle, zresztą nie jest ona do wąchania, w momencie nakładania już ją nie czuć, później też nie. Ilość maseczki w saszetce wystarcza na jedną aplikację i aby nałożyć grubą warstwę na twarz.

Z upływem czasu maseczka zastyga, ściąga skórę. Z ciemnozielonej maseczki robi się jasnozielona i robi się skorupka. Nie szczypie, bynajmniej tak było w moim przypadku, co jest ogromnym plusem. Po 20 minutach zmywa się ją ciepłą wodą bez jakiegokolwiek problemu.

Efekt po zmyciu maseczki jest rewelacyjny. Moja skóra stała się gładka, napięta, ujędrniona i wygładzona. Kolor skóry stał się zdrowszy, jaśniejszy. Nie wystąpiły skutki uboczne, co daje maseczce kolejny plus. Stosuje się ją dwa razy w tygodniu, ponieważ dostałam w przesyłce m.in. dwie takie same maseczki, więc mam zapewnioną tygodniową „kurację” oczyszczająco-odżywczą.

Czy zakupię ją w przyszłości? Niewątpliwie, jest znakomita, działa na moją twarz rewelacyjnie i powoduje, że moja twarz wygląda promiennie, zdrowo i bez jakichkolwiek niechcianych „gości”.

POLECAM Wam gorąco, gdyż jest to produkt naturalny.

Moja przesyłka zawierała jeszcze dwie inne maseczki, więc niewątpliwie oczekujcie kolejnych recenzji produktów firmy Dermaglin.

Jeżeli macie ochotę zapoznać się z szerokim asortymentem produktów zapraszam na stronę firmy Dermaglin.

Maseczka oczyszczająco-odżywcza firmy Dermaglin - Wyprobowane.pl
Maseczka oczyszczająco-odżywcza firmy Dermaglin - Wyprobowane.pl

Skomentuj

Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez administrację bloga.