O nas

KIM JESTEM:

Mam na imię Janina, ale potocznie mówią na mnie Nina ;) Jestem żoną i dumną mamą. Na co dzień zajmuję się z wielką przyjemnością domem i córeczką, która teraz rozpoczęła edukację w szkole. Z wykształcenia jestem pedagogiem. Z natury jestem domatorką i romantyczką, więc rodzina jest dla mnie na pierwszym miejscu, a dom jest dla mnie azylem i twierdzą ;).

Interesuję się jak chyba każda kobieta: modą - choć mam swój styl i tego się trzymam; urodą (kosmetyki, zwłaszcza naturalne). Moja skóra jest wrażliwa, więc zanim zacznę cokolwiek stosować wolę to przetestować.

Interesuję się również urządzaniem wnętrz, uwielbiam też czytać książki. Moje hobby to decoupage i biżuteria hand made, więc próbuję swoich sił w tych dwóch dziedzinach. 

Od jakiegoś czasu zaczęłam swoją przygodę z testowaniem kosmetyków i nie tylko, jak również ich recenzowaniem. Dzięki nim chciałabym się z Wami podzielić swoją obiektywną opinią na temat danego produktu... jako typowa konsumentka ;). Z pomocą przychodzą też mój mąż i moja córka. 

Od strony technicznej i twórcą mojego Bloga jak również autorem zdjęć jest mój mąż.

Kilka słów o moim mężu. Interesuje się turystyką i zabytkami (zwłaszcza województwa mazowieckiego) oraz historią lotnictwa jak i tworzeniem stron internetowych. Uwielbia tak jak ja czytać książki. Lubi dobre, męskie kosmetyki, zwłaszcza zapachy.

Jeżeli chodzi o córeczkę to prawie 9 latka chodząca do III klasy. Jak to dziewczynka lubi różowy i fioletowy kolor, a tak na prawdę lubi każdy, lubi też błyskotki. ozdobne poduszki itp. jak to dziewczynka. Jest zagorzałą fanką koni i kucyków My Little Pony :) Obecnie pisze swoją pierwszą książkę. Uwielbia czytać książki, rysować, malować, wycinać - ma duszę artystyczną ;). Lubi śpiewać, tańczyć, grać w gry komputerowe i na konsoli oraz uczyć się języków obcych i piosenek :). Poza tym zbiera magnesy na lodówkę. Jest także małą kobietką, która lubi się przebierać i modnie wyglądać ;). Jest normalnym dzieckiem, który ma czas na naukę jak i na zabawę ;).